OKNA PCV

OKNA PCV

Okna są bardzo ważnym elementem architektonicznym. Nadają one niepowtarzalny charakter każdemu budynkowi. Dlatego też muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować. Architektura i styl domu oraz indywidualne wymagania to czynniki, które określają rodzaj oraz sposób wykonania okien.

W standardzie okien firmy ALIANTE Okna zastosowane zostały nowoczesne, sześciokomorowe systemy profili. Okna cechuje niska podatność na uszkodzenia oraz doskonała odporność na zmiany temperatur. Dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym i statycznym, użytkownicy okien firmy ALIANTE Okna oszczędzają znacząco na ogrzewaniu swoich domów, jak również unikają problemów z funkcjonowaniem okna.
Kluczowym elementem decydującym o trwałości i funkcjonalności okien, a także ich sztywności, jest wzmocnienie wykonywane ze stali ocynkowanej o grubości co najmniej 1,5 mm. Zapewnia ono oknom wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie. Odpowiednie parametry wzmocnienia zabezpieczają przed odkształceniem się profilu i wypaczeniem okna.
Okna naszej firmy wyposażone są w doskonałej jakości okucia firmy Winkhaus, wiodącego w Europie producenta. W standardzie zastosowany został jeden zaczep antywyważeniowy oraz praktyczna mikrowentylacja.

Profile nie zawierają substancji toksycznych, są produkowane z wysokoudarowego, nieplastyfikowanego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru przez długie lata.

Dostępne standardowe okleiny okien:

Złoty DąbZłoty Dąb

Orzech

Orzech

Mahoń

Mahoń

Antracyt
Antracyt