ROLETY

ROLETY

SK

Rolety w systemie adaptacyjnym przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej są doskonałym elementem dekoracyjnym, dostosowanym do wyglądu budynku.

Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalającą w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń.

Sterowanie rolet może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny.

SP 90 INTEGRO

SP

Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

Nowoczesna konstrukcja skrzynki pozwala na wykonanie prac konserwacyjnych i serwisowych bez zakłócania prywatności domowników.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny.

SKT OPOTERM

SKT

Rolety systemu nadstawnego OPOTERM przeznaczone są do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących.

Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową lub całkowitą. Szczególną zaletą systemu jet możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki. Ponadto wewnętrzne ocieplenie skrzynki doskonale izoluje termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszając nagrzewanie się pomieszczeń latem.

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiera

Moskitiera stanowi doskonałe zabezpieczenie wnętrza budynku przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Zapewnia przy tym doskonały dostęp światła dziennego i swobodną cyrkulację powietrza.